W dniach 4-13 sierpnia na plaży miejskiej w ramach akcji "Lato w mieście" rozegrano turniej drużyn podwórkowych w składach trzyosobowych.

Zwycięskie Pogoń i Ruch

Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjów. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym 2x5 minut.

Udział wzięło 16 drużyn - łącznie 60 zawodników. Rozegrano 87 meczy, strzelono 481 bramek. Występujące drużyny przybrały nazwy drużyn klubowych z naszego kraju.

W kategorii szkół podstawowych startowało 7 drużyn. Zwyciężyła POGOŃ w składzie: Tomasz Żuchowski, Ariel Kaszyca, Rafał Pyśk. Następne miejsca zajęły: 2) WISŁA, 3) LEGIA, 4) JEZIORAK, 5) WIDZEW, 6) AMICA, 7) LECH.

Królem strzelców został Ariel Kaszyca (POGOŃ) - 37 goli.

W kategorii gimnazjów startowało 9 drużyn. Zwyciężył RUCH w składzie: Łukasz Majewski, Błażej Pichal, Dawid Kaszyca, Marcin Domżalski, Paweł Gugała. Następne miejsca zajęły: 2) ARKA, 3) POLONIA, 4) DOSPEL, 5) PROMIEŃ, 6) STOMIL, 7) GROCLIN, 8) LUKULLUS, 9) WARTA.

Królem strzelców został Paweł Gugała (RUCH) - 49 bramek.

Organizatorem turnieju było CSTiR, z ramienia którego turniej przygotował i przeprowadził Zbigniew Dobkowski.