Artur Lutostański na pożegnanie swoich występów w gronie juniorów wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski.

Mistrzostwa, które zgromadziły na starcie 160 zawodniczek i zawodników z 48 ośrodków, przeprowadzono w Katowicach. SKKK Szczytno był reprezentowany przez dwoje karateków: żegnającego się z wiekiem juniora Artura Lutostańskiego i występującą po raz pierwszy w tej grupie Ewelinę Mirosław. Starszy z podopiecznych Piotra Zembrzuskiego nie zawiódł i zajął 3. miejsce w licznie obsadzonej (24 osoby) kategorii do 75 kg. Szczytnianin miał na początku wolny los, dwie kolejne walki bez problemów wygrał (jedną przez wazari). Niestety, w pojedynku o finał minimalnie uległ Dariuszowi Malińskiemu z Tarnowa, późniejszemu triumfatorowi mistrzostw. - Zabrakło rzutu na taśmę - żałuje trener Zembrzuski. - Tak blisko złota, jak teraz, Artur jeszcze nie był. Zaprezentował się jednak bardzo dojrzale. Ciężko pracował i to wyszło - chwali swojego podopiecznego. Po laury sięgnął doświadczony Lutostański, doświadczenie musi natomiast jeszcze zdobywać debiutująca w gronie juniorów Ewelina Mirosław. Zawodniczka SKKK wyraźnie przegrała pierwszą walkę i odpadła z rywalizacji.

Piotr Zembrzuski mógł się cieszyć w Katowicach nie tylko z udanego występu Artura Lutostańskiego. Szczycieński szkoleniowiec otrzymał podczas mistrzostw list gratulacyjny związany z przyznaniem mu Nagrody II Stopnia Ministra Sportu za rok 2006.